02272017Pzt
Last updatePzt, 20 Şub 2017 11am


Oyun

TokOyun.com mutlaka ziyaret edin

tek oyun

Kızlar sizler için muhteşem bir oyun kategorisi tasarladık. Bilgisayarınızın başından kalkamayacaksınız. Hayallerinizde ki her şey sanki burada gerçek. Ev döşemek artık çok kolay, en güzel makyajları siz yapabilirsiniz. Moda konusunda uzmanlaşabilir, yemek konusunda bildiklerinizle annenizi bile şaşırtabilirsiniz. Üstelik bunlar size çok yakın. En yeni en popüler oyunları ile tokoyun, sizleri eğlenceye davet ediyor. Profesyonel tasarımcılara taş çıkaracağınız, yepyeni denemelerle arkadaşlarınızı şaşırtmayı başaracağınız oyunlar burada. Gerçeğe en yakın gösterimi, sizi gerçek bir tasarıma yaklaştıracak. Haydi ne duruyorsunuz. En güzel tasarım sizin olsun ve rakiplerinize fark atın. Kim bilir yaptıklarınız sizi bile şaşırtabilir.

Ejder oyunları, futbol oyunları, bratz oyunları, savaş oyunları, helikopter oyunları, okçuluk oyunları, boyama oyunları, ağaç oyunları, yumurta oyunları, kayu oyunları, köprü oyunları, giydirme oyunları, uzay oyunları, formula oyunları, bilardo oyunları, motor oyunları, tekerlek oyunları, boks oyunları, bilim oyunları, voleybol oyunları, pinball oyunları, kayak oyunları, mario oyunları, friv oyunları, hobo oyunları, görev oyunları, canavar oyunları, dora oyunları, basketbol oyunları, tenis oyunları tokoyun sitesinde.


3d Friv Games

frivgamesEvrende eğlence sektörünün ekonomiye katkısı çok fazladır. Bilgisayar oyunlarını da içerisinde barındıran eğlence sektörü, dünya kâr oranının %52?sini oluşturur. Eğlence sektörü içerisinde de en büyük pay hiç kuşku yok ki bilgisayar oyunlarına bağlıdır. Bu bu sebeple her geçen gün onlarca yeni oyun hizmete sunuluyor. Sınama nedeniyle ya da kâr amaçlı piyasaya sürülen oyunlar ufak çaplı ya da büyük çaplı oyunlar olabilirler. Mesela; ?Brakeless Friv games son senelerde baya oynanan oyunlardandır. Vakitlerinizin boş olan kısımlarında yapılan boş iş anlamına gelen Friv kelimesinden esinlenilerek oluşturulan bu internet sayfasında baya çok oyun vardır. Her yaştan çocuğun her tür eğilimine göre sınıflandırılan oyunlar içerisinde savunma oyunları, araba yarışı oyunları, bulmaca oyunları, makyaj oyunları, strateji oyunları vb. çok fazla oyun çeşidi vardır. Oyun sahasında ilerlemiş diğer bir alan olan Cab Driver Game Play çoğunlukla büyük tüketimlerle elde edilen oyunlara taban oluşturur. Bu alana benzer bir başka oyun alanı da Sky Chopper Helicopter Game adındaki daha fazla helikopter oyunlarını içeren sayfadır. 3d Friv Games?in oyunlarına benzer ve oynaması basit oyunlar içerir.

ilkokul oyunları

ilkokuma oyunlarÇocuklarımız büyüyor. Artık okul zamanı geldi çattı ama okula hazır olup olmadıklarını bilmiyoruz veya oyun başından kalkmayan çocuklarımız için hazırlamış oluğumuz ilkokul oyunları ile oynarken öğrenecekler. ilk okuma yazma oyunlarından ilkokul oyunları ile eğitici oyunlar oynayabilecekleri matematik, tarih, sosyal bilgiler, toplama çıkarma bölme çarpma işlemleri ve mantık oyunları ile çocuklarımızın gelişimine yardımcı oyunlar oynatabilirsiniz. Kaynak: ilkokuma oyunları

friv games

Friv games actually do not belong to any category and are completely independent games. For example, a character in a great game to play different types of games as well as orienteering or evaluate as friv. Constantly updated and new versions for you to play the games he rates as well as increases your taste in gaming world keeps constantly up to date. For this reason, we hope you will experience a relaxed enjoyment of the game and lose yourself in a great friv games. Games mentioned, adventure games or not get your mind immediately pleated percussion. There are games in different categories so that you may get surprised. The important thing is that you'll love to play with and enjoy open types. Often popular games 2, 3, 4, thus continued enjoyment of the game as is available in different versions. friv games at all times in games you will find the new versions and new games. If you are bored of playing the same games all the time then you can test yourself with the newly released games. Friv games games might seem at first, but I never give up and do not have to force you to play with your strength continued to be the way to becoming the most successful. We hope you enjoy this nice game then select the games you want without interruption and showed everyone how successful ç make a game. Friv games, many games are waiting for you with both successful and enjoyable.

Bir Numaralı Oyun Sitesi ? Oyunlar Oyna

Gelişen internet dünyası ile birlikte, binlerce site açılıyor ve bu durum hızla devam ediyor. Hedef kitle olarak, daha çok gelişme çağındaki çocukları belirleyen oyun sitelerinde de bu durum bulunuyor. Daha çok ticari amaç ile açılan oyun oynama siteleri, çocukları daha çok şiddete yöneltmektedir. Bazı oyun siteleri ise eğlenceli hatta geliştirici oyunlar oynayan çocukların zamanını yanlış sitelerde geçirmesini engellemeye çalışıyor. Oyunlaroyna.biz de bu sitelerden biri olarak piyasaya adımını atmıştır.

Kategori yönünden oldukça geniş olan site, görsel olarak oldukça sade ve net bir tasarıma sahip... Değişik ilgi alanlarına, farklı yaş gruplarına hitap eden oyunların sayısı yeni bir site olmasına rağmen oldukça başarılı. Kısa sürede birçok oyun sitesine rakip olmayı başaran site, yakın zamanda tanınır ve tercih edilir bir site olacağa benziyor. Oyunlaroyna.biz? de etrafı spamlara boğan veya oyunlar1 gibi reklamlara yer verilmemiş, bu da oyunlara kolay ulaşmamızı ve beklemeden oynayabilmemizi sağlıyor. Çocukların ilgisini çeken birçok oyunun yanında, farklı kategorilerde, değişik tarzlarda oyunlar da bulunuyor. Oyunların kolay oynanması ve açıklamalarının anlaşılır olması oyunlardan zevk almamızı ve sıkılmadan oynamamızı sağlıyor.

Zamanımızda, dur durak demeden açılan oyun sitelerinden hepsi, süreklilik sağlayamıyor, çünkü istenileni karşılayamıyor bunun yanında, içeriği zayıf, oyunları kalitesiz ve ticari amaçla oluşturan, bağlantısız reklamlarla dolu oluyor. Oyunlaroyna.biz , her yönü ile bu sitelerden ayrılan ve yeni olmasına rağmen, tercih edilen bir site olmuştur. Zamanla kalıcılığı yakalayıp, kitlesini büyüteceğini düşünüyorum. Tamamen seviyeli ve çocuklar için uygun oyunların yer aldığı site, sanal aleme iddalı bir giriş yaptı. Böylede devam edeceğe benziyor.

Legend Online 1. yılında hediyeler dağıtıyor

legend onlineLegend Online Yıl Dönümünü macbook, iphone ve ipad gibi birbirinden güzel ve değerli hediyeler ile kutluyor! Hemen dileklerinizi gönderin, Şans Ruleti ile çekilişe katılın gerçek hediyelerin sahibi olun!

Çeşitli hediyelerin dağıtılacağı çekilişlere katılmak için Hatıra Duvarı ya da Şans Ruleti gibi etkinliklerde yer almanız gerekiyor. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgileri Legend Online resmi

sitesinden öğrenebilirsiniz.

1. yılını dolduran Legend Online pek çok ülkede milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor ve geçtiğimiz yıl tüm dünyada Facebook üzerinde en yüksek oylama alan oyunlar arasında gösterildi.

Legend Online?nın sadece Türkiye?de 200?e yakın server ile hizmet vermesi de ne kadar çok oyuncuya ulaştığının bir göstergesi.

Legend Online Oyna: http://url.oasgames.com/f5

Etkinlik Detayları: http://url.oasgames.com/f6

FACEBOOK'TA TAKİP EDİN