02192017Pz
Last updateÇrş, 15 Şub 2017 9pm


Windows 8 - Temel Başvuru Kılavuzu - Ortaç Demirel

Windows 8-TemelBavuruKlavuzuWindows 8 Temel Başvuru Kılavuzu
 Ortaç Demirel
ISBN     : 978-9944-711-93-7
Basım Tarihi     : 2013
Baskı     : 1. baskı
Sayfa     : 392
Ebat     : 16,5 x 24 cm.
Windows 8 hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere ulaşabilecek, Windows 8'i kendi başınıza kurup, tüm ayarlarınızı ve kişiselleştirmelerinizi yapabileceksiniz.

Kapak Satış Fiyatı (KDV Dahil): 29,50 TL

Kitap Hakkında

Microsoft?un en renkli pencereleri: Windows 8

Windows işletim sisteminin son sürümü olan Windows 8?in kurulumundan kullanımına kadar merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her şeyi bu kitapta bulabileceksiniz. Windows 8 Temel Başvuru Kılavuzu ile teknolojide yeni dönemin simgesi olan Windows 8 hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere ulaşabilecek, Windows 8?inizi kendi başınıza kurup, tüm ayarlarınızı ve kişiselleştirmelerinizi yaparak, her yönüyle kullanabileceksiniz. Ve en önemlisi Windows 8?in sadece yeni bir arayüzden ibaret olmadığını göreceksiniz. Örneğin, Windows 8 masaüstünüzü USB belleğinize yükleyip, başka bir bilgisayarda kendi Windows 8 masaüstünüzü açıp, çalışabileceksiniz. Elinizdeki kitap, cep telefonlarından tabletlere, masaüstü sistemlerden dizüstü PC?lere kadar her ortamda kullanılacak Windows 8?in yenilikçi dünyasına hızlı ve kolay girebilmeniz için her kapıyı açacak bir anahtar. Kitap ile birlikte ücretsiz olarak verilen CD içerisinde Windows 8 ile alakalı video içeriklerini, Windows 8 yükseltme asistanını ve Windows 8  işletim sistemi ile diğer Windows işletim sistemlerinin karşılaştırmalı PDF sunumunu inceleme fırsatını yakalayacaksınız?

? Windows To Go ? Windows 8?e Yükseltme ? Metro Arayüz Kullanımı ? Posta Ayarları ? Mesajlaşma Ayarları  ? Internet Explorer 10 ? Windows Gezgini ? Windows 8?de Hayatı Kolaylaştıran Özellikler ? Kullanıcı Ayarları ? Disk Yapılandırması  ? Masaüstünün Kullanımı ? Kısayollar ? Ağ Yapılandırması ? Kablosuz Ağ Bağlantıları ? Aygıtların Yapılandırılması ? Güvenlik Duvarı ? Dosya İşlemleri ? Paylaşım İzinleri ? Verilerin Korunması ? SkyDrive ? Windows Defender ? Sanal Disk Yapılandırma ? Windows 8?de Bakım ve Optimizasyon ? Windows 8?de Uzak Bağlantı ? Windows 8?de Sorun Giderme Araçları ? VPN ? Uzak Masaüstü Bağlantısı ? Recimg Aracı ? ReadyBoost ? İnternet Tarayıcı Güvenliği ? Netsh ve Netstat ? Depolama Alanları ? Adım Kaydedicisi ? USB Aygıtların Yönetimi ?

Ortaç DEMİREL

1978 Ankara doğumlu. Hacettepe Üniversitesi İstatistik bölümünü bitirdi. Commodore 64 ile başlayan bilgisayar sevdasına Murat Yıldırımoğlu eğitim merkezinde aldığı Microsoft Sistem Mühendisliği eğitimi ile yeni bir yön verdi. Kurumsal firmalarda uzun süre sunucu, disk sistemleri, network cihazları ve Microsoft sunucu yazılımlarının kurulumunu ve danışmanlığını yaptı. Hocası Murat Yıldırımoğlu gibi koyu bir Microsoft hayranı olan Ortaç Demirel, halen MCT sertifikalı eğitmen olarak İnfopark Bilişim Teknolojileri A.Ş. bünyesinde eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

FACEBOOK'TA TAKİP EDİN