3 Ücretsiz Android Bluetooth Oyunu

ucretsiz-bluetooth-android-oyunlarBluetooth, cep telefonlarında ortak olarak kullandığımız bir özellik. Eskiden telefon tercihi yaparken bluetooth özelliği olup olmadığının kıyaslaması yapılırdı. Günümüzde bluetooth özelliği, geçmişteki kadar popüler olmasa da, kullanım alanı olarak karşımıza bir çok şekilde çıkıyor. Bluetooth özelliğini kullanabileceğimiz alanlardan birisi, Android telefonlarda çoklu oyuncu ile oynanan oyunlar. Bugünkü makalemizde size arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz 3 adet ücretsiz android oyununu tanıtacağım.

 

 

 

1. StrikeFour

ucretsiz-bluetooth-oyun2

StrikeFour, puzzle sevenler için oldukça ilginç bir puzzle oyunu. Bu oyunda aynı sırada, dört rengi bir araya getirmeniz gerekiyor.
En kısa sürede ,en çok puana sahip olan oyuncu, oyunun kazananı oluyor. Aşağıdaki linki kullanarak bu oyunu indirebilirsiniz. Aynı zamanda yukarıda verilen qr kodu taratarak indirebilirsiniz.

StrikeFour Android Oyunu İndir

2. RPS Lizard Spock

ucretsiz-bluetooth-oyun3

 

RPS Lizard Spock oyunu, hepimizin bildiği taş kağıt makas oyun konseptli, hoşça vakit geçirebileceğiniz, güzel bir oyun. Oyunun kuralları oldukça basit.
Bundan böyle artık, arkadaşlarınızla taş kağıt makas oyunla oynayabilirsiniz.

RPS Lizard Spock Android Oyunu İndiir
 
3. Shogun Battleship

ucretsiz-bluetooth-oyun

Shogun Battleship, çoklu oynanabilen oyunlar arasında en ilgi çekici olanlarından birisi. Bu oyundaki ana amacınız, muhakeme yeteneğinizi kullanarak, rakip gemileri batırmak.

Shogun Battleship Android Oyunu İndir

Bana Ders Anlat © 2008-2022