joomla 3.0.1 kaydet hatası

Ana sayfa Forumlar WEBMASTER Hazır Sistemler Joomla Genel Soru ve cevaplar joomla 3.0.1 kaydet hatası

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Yazar
    Yazılar
    Şakir Sağlam
    İzleyici

Merhaba.
    Buraya ilk kez yazıyorum, doğru yerdeysem ne güzel. Sorum şu:
    joomla 3.0.1 kurdum. Panelde giriş yaparak ayarları değiştirdim ve kaydet tıkladığımda şu hatayı verdi:
    Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/kadirga.biz/httpdocs/administrator/templates/isis/error.php on line 114
    Bu sorunu çözemedim. İçerik de kaydedemiyorum. Ne yapmalıyım?
    GÜZELLİKLE

Anonim
    Pasif

Büyük iht,imalle Dosya ve klasör izinlerinden kaynaklanıyor.
    Hostunuz joomla uyumlu php host olmalı. güvenli mod kapalı, dosya ve klasör izinleri düzgün yapılandırılmış olmalı.
    Dosya ve klasör erişim izinleri CHMOD olarakta adlandırılır. aşağıdaki video dersten bakabilirsiniz

https://banadersanlat.com/index.php/joomla-dersleri/26-joomla-chmod-ayarlar-goersel-ders-anlatm.html

Şakir Sağlam
    İzleyici

İzinler verildiği halde böyle. Host joomla uyumlu. Güvenli mod için hosta döneyim…Sağ olun…GÜZELLİKLE

Anonim
    Pasif

Hostlar uyumlu olduklarını söylüyorlar ancak buna benzer durumlar çıkıyor. hiç kimse ayranım ekşi demiyor. 3.5 yıl önce büyük hositnglerden birinde gece 2 civarı joomla problmei yaşadım. destek ekibindeki eleman bir el atayım dedi veritabanını uçurdu. yedekten tekrar yükle dedim. benim yetki yok gündüz destek ekibindeki arkadaş yetkili türünde cevap verdi.
    ve bu host Trde ki ilk 5 hosttan biriydi ozamanlar.

joomla kullanıyorsanız host seçimi önemli.

Şakir Sağlam
    İzleyici

ÇÖZÜLDÜ…
    Host şirketine yazdım ve lock table yetkisi verdiği için kaydetme sorunu çözüldü.
    Kolay gelsin…

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Bana Ders Anlat © 2008-2022