KeePass Password Safe

Ana sayfa Forumlar GÜVENLİK Güvenlik Genel konular KeePass Password Safe

7 yazı görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
  • Yazar
    Yazılar
    Kadir
    İzleyici

Şifre veritabanınızı en güvenli şifreleme algoritmalarından olan AES ve Twofish ile koruyan KeePass ile tüm şifreleriniz artık güvende.

http://keepass.info/

Bahadir
    Üye

sanırım bir yanlışlık olup forum hakkında bölümüne açılmış taşırsa yetkili arkadaşımız iyi olur
    https://banadersanlat.com/index.php/forum/108-guevenli-nternet/238-keepass-password-safe.html

Kadir
    İzleyici

Doğru yere açmıştım. Sanırım direkt Yeni Başlık butonuna basınca en üstteki forum kısmı burası olduğu için konu da buraya açıldı.

Bahadir
    Üye

[quote=”IceManF1″ post=3540]Doğru yere açmıştım. Sanırım direkt Yeni Başlık butonuna basınca en üstteki forum kısmı burası olduğu için konu da buraya açıldı.[/quote]

evet bazen oluyor direkt yeni konu butonuna basınca

böyle bir şey artık herkese laızm ancak. hadi bu program çökerse ya da şifresi unutulursa
    kökten sistem çöker. dijital felaket olur

Kadir
    İzleyici

Dijital dünyada birçok şifre kullanmak zorundayız, hepsini birden akılda tutmak zor ama açıkçası hacker’lar varken bu tür yazılımlara güvenmek de ayrı bir konu.

Bahadir
    Üye

her sitedeki şifreleri farklı kullanmak güzel bir çözüm brute force ye karşı ama logger rat tarzı bir şey yediginizde sizin her klavyeden bastığınız tuşu mause hareketlerinizi bile takip ediyor karşıdaki izliyor yönetiyor hepsini farklı yapmışsın ne işe yarar bu saatten sonra 🙂 virüs yememeye dikkatt ediceksin sağlam bir firewall kullanıcaksın sadece mail ile ilgilenip internette dolasıyorsan win progamlarıyla felan işin yoksa cd ye bi linux çekip cd den giriceksin bence en güvenlisi bu.

7 yazı görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Bana Ders Anlat © 2008-2022