Yorum yap kitap kazan Şubat 2012

Ana sayfa Forumlar FORUM HAKKINDA Duyurular Yorum yap kitap kazan Şubat 2012

• Bu konu 78 yanıt içerir, 53 izleyen vardır ve en son 11 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 79)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Değerli Bana Ders Anlat Ziyaretçileri;

Şubat 2012 itibariyle, her ay tekrarlanacak bir etkinliği duyurmak istiyoruz. Etkinliğimizin adı “Bir Yorum Bir Kitap”

Her kitabın yorum yazan kişiler tarafından belirleneceği ve yorum yazan kişiler arasında yapılacak çekilişle bir kişiye hediye edileceği Bir etkinlik . İlgiye göre kitap sayısını ve etkinlik sayısını artırmayı düşünüyoruz.

2012 Şubat ayında yorum yazan üyelerimizden birine C# ile ASP.NET ( Zafer DEMİRKOL) hediye edilecektir. Kazanan talihli kargo dahil hiç bir ücret ödemeyecektir.

Kitap kazanabilmek için ne yapmalıyım.

1-Üye değilseniz üye olup ilgili forum başlığına yorum yazmak.

2-Üye olurken girilen mail adresinin geçerli ve genellikle takip ettiğiniz bir mail adresi olmasına özen gösteriniz. Kazanan kişi ile e-posta üzerinden iletişim kurulacaktır.

3-Aynı hesap ile birden faza yorum yazılması durumunda ilk yorum dikkate alınacak ve tek çeliş hakkı olacaktır.

4-Üyelerimizin bilgileri hiçbir kurum ya da kuruluş ile paylaşılmayacaktır.

5-Etkinliğimize kitap katkısında bulunmak isteyen yazar ya da yayınevleri iletişim bölümünden irtibata geçebilirler.
    [URL=http://www.sharegraphix.com/view.php?filename=123asp_netKOD.jpg][img]http://www.sharegraphix.com/images/123asp_netKOD_tn.jpg[/img][/URL]

SilvanlıM
    İzleyici

valla çok iyi olur,sitenizden zaten faydalanıyoruz,bu projede çok isabetli olmuş,iyi çalışmalar

huseyin
    İzleyici

Super oldu bu yorum olayi daha aktif oluruz artik suprsiniz

Mehmet Akif
    İzleyici

Siteye yeni üye oldum. Böyle güzel bir uygulama olması çok güzel bir olay. Bu aralar C# ile ASP.NET konusuna merak salmıştım. Açık akademi sitesinde dersleri takip ediyordum. Kitap tam da bana hitap ediyor.

semih
    İzleyici

Çok güzel bir etkinlik.Ben bir şey sormak istiyom.Bu tür kitaplar la bir insan tek başına bu tür programları öğrenebilir mi ?

ümit cihan
    İzleyici

çok faydalı olacağına inanıyorum. çalışmalarınızın devamını bekliyoruz. teşekkürler iyi çalışmalar.

Anonim
    Pasif

Bir kitaptan çok şey öğrenirsiniz. Ancak her şeyi öğrenemezsiniz.
    1-İmkanınız varsa iyi bir kursa yazılın. Eğitmenler size bilgi yanında yol gösterecek, tecrübelerini aktaracaklar.
    2-Başlangıçta 1 kitap alın ancak belli bir seviyeye geldikten sonra 1 değil 2 ya da 3 kitapla devam edin.
    3-C# programlama dilini ya da Net alt yapısını tamamıyla hiç bir programcının bilmesi mümkün değildir. Uzmanlaşmaya başladıktan sonra uzmanlar için Referans kitapları başucu kitabınız olacaktır.
    4-İnternette 1-2 kaliteli forumu takip etmeye çalışın. İnternet daima en iyi kaynağınız olacaktır.
    5-Kendinizi geliştirdikçe daha kapsamlı projeler yapacak,her projede çok şey öğrenecek ama bilmediklerinizin daha çok olduğunu göreceksiniz.
    6-Başta sıkıcı gelebilir ama sürekli kod yazmaya çalışın.

[quote=”semiahmed” post=37]Çok güzel bir etkinlik.Ben bir şey sormak istiyom.Bu tür kitaplar la bir insan tek başına bu tür programları öğrenebilir mi ?[/quote]

u
    İzleyici

çok iyi olur hocam.

ertugrul
    İzleyici

evet bence de gerecekten guzel bir etkinlik olmus
    belki ileride interaktif cd leride hediye edersiniz de bizi daha da mutlu edersiniz
    basarilar
    kolay gelsin
    saygilarimla…

most
    İzleyici

arkadaşların da söylediği gibi faydalı bir uygulama, kime daha çok gerekli ise ona nasip olsun bu hediye kitap, etkinlik için teşekkürler

Gökhan Ünal
    İzleyici

Eğitim adına çok faydalı bir etkinlik olmuş.

Dursun
    İzleyici

Teşekkürler Güzel kitap umarım bende kazanırım. 🙂

SilvanlıM
    İzleyici

valla şahsen ben çok sevindim bu projeye,web işi ile ilgilenen arkadaşlar için süper

Asmin
    İzleyici

Bn de yeni merak saldım bu konuya.. kendim çalışmaya çalışıyorum ama sanırım tek başına öğrenmek biraz zor.. ancak kursları da çok pahalı.. çözümü olan var mı? :dry:

necip
    İzleyici

İlk adım için güzel bir seçenek olabilir. Kitabı görmeden de yorum yapmak doğru değil ama burada yarışma konusu olduğuna göre sanırım iyi bir kitaptır.
    Kazanana hayırlı olsun.

15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 79)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Bana Ders Anlat © 2008-2022