System Explorer 3.8.9

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    Bahadir
    Üye

System Explorer, Windows işletim sistemi hakkında oldukça ayrıntılı bilgiler veren bir sistem bilgilendirme yazılımıdır. Yazılım tamamen ücretsiz sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgilendirme raporları alabileceğiniz ve grafiksel gösterimler ile sistem performansınızı görebileceğiniz yazılım kaldırılan yazılımlar, başlangıç uygulamaları, görev yöneticisi gibi en temel alanlar hakkında da bilgilendirmeler yapabiliyor.

Yazılımın Genel Özellikleri:
    Görev yöneticisi, çalışan işlemler, modüller, başlangıç uygulamaları, İnternet Explorer eklentileri, kaldırılan yazılımlar, Windows işletim sistemi, hizmetler, sürücüler, bağlantılar ve son açılan dosyalar hakkında ayrıntılı bilgi verir.
    Şüphelenilen dosyaları VirusTotal ve Jotti siteleri aracılığıyla kolayca denetler.
    Çevrimiçi veritabanından yardım alarak dosyalar hakkında bilgi verebilir.
    “Yeni Görev” alanına kendiliğinden arama ve kendiliğinden tamamlama özelliklerini ekler.
    İşlemler geçmişini gösterebilmek için çalışan uygulamaları izler.
    Sistem değişiklikleri hakkında bilgi verebilmek için sistemin o anki durumunu kaydetme.
    Sistem kaynakları hakkında ayrıntılı bilgi verebilmek için grafiksel gösterim sunabilme.
    Sistem hakkında raporlar ile ayrıntılı bilgi verebilme.
    Çoklu dil ve eklenti desteği.
    Güvenlik için dosya bilgileri hakkında çevrimiçi destek alma.

[URL=http://www.inndir.com/System-Explorer-46480p.html]indir ve kaynak [/URL]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Bana Ders Anlat © 2008-2022