En İyi 3 Ücretsiz Android Ekran Kilidi

android-ekran-kilidiTelefonunuzda hep aynı sıkıcı ekranı görmekten sıkıldınız mı? İşte size, telefonunuza yepyeni bir görünüm getirecek, etkileyici tasarımları ve birbirinden faydalı özellikleri ile 3 güzel uygulama.

 Start

android-lockscreen-start

Eski adıyla Active Lockscreen olan Start, kendine geniş çapta, sadık bir takipçi kitlesi kazandı. Oldukça şık ve klas bir görünüme sahip olmanın yanında, birçok özelliği içerisinde barındırıyor. Diğer bir değişle kilit ekranı üzerinde direk olarak birçok işlemi gerçekleştirebiliyoruz.

Sol tarafta, tüm sosyal medya beslemelerini yönetebilmeniz için bir kenar çubuğu mevcut. RSS,Facebook,Youtube,Twitter gibi. Alt tarafta, uygulamaları başlatabilmemiz için yuvarlak bir alan var. Burada seçebileceğimiz uygulama sayısında herhangi bir limit yok. Kullanımı oldukça kolay.

Hepsinden daha güzeli, tüm bu özellikleri minimal seviyede enerji harcayarak yapması. Start uygulama geliştiricileri, cihazınıza ek bir yük olmaması için buna özellikle dikkat etmişler.

Slide Lock

android-lockscreen-slidelock

SlideLock, oldukça yeni ekran kilitlerinden bir tanesi. Eğer temiz, minimal seviyede işini halleden bir uygulama arıyorsanız, bu uygulama size göre. Telefonunuzun kilitli olup olmaması önemli olmaksızın size gelen uyarıları kontrol edebilirsiniz. Kulağa basitmiş gibi gelse de pek öyle değil. Size birçok uyarı veriyor. Her birinde, siz ekranı kaydırarak  iptal edebilir yada işlem yapabilirsiniz.

Uyarı efektleri her uygulama için kişiselleştirilebilir. Tabi bu özellik, $4 gibi bir ücrete sahip.Fakat, ücretsiz versiyonu da oldukça kullanışlı ve güzel.

Locker Master

android-lockscreen-locker-master

Locker Master, gerçekten göze hitap eden bir uygulama. Yanında, bazıları animasyonlu olmak üzere, birçok harika tema ile birlikte geliyor. Tema dizaynları, birbirlerinden benzersiz. Çok rahat bir şekilde tema değiştirebileceğiniz şekilde dizayn edilmiş.

Bu güzel efektlerin yanında, uygulamalarınız başlatabilmek için çok güzel bir kenar çubuğu bulacaksınız. The Magic Box ikonu, size data, GPS, Ses, Bluetooth gibi ayarları kontrol edebileceğiniz bir ortam sunmakta. Tabiki bunun yanında sosyal medya uygulamaları gibi üçüncü parti uygulamaları kontrol de edebilirsiniz. Tüm bu güzel özelliklerin yanında güç kullanımını merak edebilirsiz. Fakat, Locker Master, size iki farklı mod sunuyor: hafıza tasarruf ve güç tasarruf modu.

1 Yorum

  1. İlk ekran kiliti launcher’ı çok beğendim. Ancak telefonun kullanımını etkilermi bu application’lar ?

Yorumlar Kapalı.

Bana Ders Anlat © 2008-2022