En İyi 5 Online Pdf Editörü

pdf-editorBu makalede size en çok tercih edilen 5 online ücretsiz pdf editörünü tanıtacağım. Özellikle, kullandığımız bilgisayarda program kurma şansımız yoksa, bu araçlar bazen çok işe yarayabiliyor. Bu araçlar yardımı ile, yazı, fotoğraf ve yorumları düzenleyebiliriz. Bahsedeceğimiz bu online pdf editörleri, tüm işletim sistemleriden çalışmakta, ihtiyacımız olan tek şey bir web tarayıcısı.

 

1. PDFZEN

PDFZEN pdf dosyalarını düzenleyebilmek için ücretsiz olarak kullanabileceğimiz online bir araç. Bunun için bir hesap oluşturmamıza bile gerek yok. Sadece pdf dosyasını upload ediyoruz ve düzenlemeye başlıyoruz. Pdf dökümanları dışında,  .doc, .docx, .xls, .xlx, .odt, and .rtf dosyalarını da düzenleyebiliriz.

https://pdfzen.com/

2.FILLANYPDF

Yeni pdf dosyanızı online olarak oluşturmak ve bilgisayarınızdaki eski dosyalarınızı düzenlemek için bu aracı kullanabilirsiniz. Kullanımı ücretsiz ve bizlere birkaç güzel özellik daha sunuyor.

Diğer özellikleri: yazı düzenleme, diğer dökümanlara online link verme, gece modu, pdf dökümanına yeni sayfa eklemek.

https://www.fillanypdf.com/

3. CutePDFeditor

Bu araç daha çok görüntülemede işimize yarayabilir. Bize döküman üzerinde oryantasyon ayarları yapmamıza yardımcı oluyor. Ücretsiz fakat, yapabileceklerimiz limitli.

Diğer özellikleri: Silme, döndürme, sayfaları kesme, üst ve alt bilgi düzenleme, yüklenmesi biraz zaman alıyor pdf’i düzenleyemiyorsunuz.

http://www.cutepdf-editor.com

4. PDFfiller

Eğer, düzenlemek istediğiniz içerisinde önemli bilgileriniz olan bir pdf dökümanı ise bu aracı kullanmanızı tavsiye ederim. Özellikle Virüs koruması ile bilgileriniz daha güvende olucaktır. Sadece siteye girip dosyanızı upload edin, düzenleyin ve iz bırakmadan bilgisayarınıza indirin. Kullanımı çok basit ve sade.

Diğer özellikleri: Sayfalara resim ekleme, düzenlemede kullanabileceğiniz fontlar, sayfları silme

http://www.pdffiller.com

5. PDFEscape

Bir diğer kullanabileceğiniz online pdf editor, pdfescape. Uzun süredir kullanılmakta ve oldukça kullanışlı. Basit bir şekilde pdf dosyanızı upload edip düzenleyebilirsiniz. Kayıt olmanıza gerek yok. Kayıt olma özelliği de mevcut. Eğer kullanmak isterseniz size online bellek özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Diğer özellikleri: Yazı ve resim ekleme, pdf için link koyma, internetten ya da bilgisayarınızdan döküman ekleme, ücretsiz kullanıcılar için 10mb dosya limiti.

http://www.pdfescape.com

Bana Ders Anlat © 2008-2022